Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Portrety ze zdjęcia

Portrety ze zdjęcia

Niedługo mam swój ślub. Myślałam o pamiątkach. Co sądzicie o portretach ślubnych, takich ze zdjęcia, czy dobrze wychodzą, gdzie można taki zamówić?

dudzik78

Posty: 12

 
U mnie też spoko. Jeżeli chodzi o portrety ślubne to najlepiej zlecić je panu Zbigniewowi. To mistrz od tych spraw. Mój portret wyszedł mu wspaniale, wobec tego polecam. Na stronie macie mnóstwo przykładowych prac.

serum56

Posty: 10

 
Dzięki kochani za pomoc. Nieźle naszukałam się tego artysty. Tutaj w tej galerii sztuki jest akurat kilka obrazów, które chciałam mieć. W ogóle to świetna sprawa z takimi galeriami internetowymi. Po pierwsze jest rzetelnie i bezpiecznie, po drugie można odwiedzić kilka dziennie:) Polecam dalej i dziękuję za pomoc.

hamllet

Posty: 12

 
Tutaj macie portrety na zamówienie po prostu dobre, genialne https://www.oprawiamyobrazy.pl/strona/portrety-na-zamowienie. Na stronie można zobaczyć efekt końcowy, bowiem są umieszczone również zdjecia.

umberko3

Posty: 16

 
Strasznie podobają mi się portrety olejne. Chyba skuszę się i zamówię dla swoich rodziców. Mają tyle fotografii, z jakich portret wyszedłby wspaniale. Niedługo rocznica ich wesela, więc prezent byłby wspaniały.

kondziu

Posty: 20

 
Też myśleliśmy nad portretem ślubnym. I jak mielibyśmy wybierać to chyba olejny. Widziałam takie w galerii i rzeczywiście robią na człowieku wrażenie. Mam nadzieję, iż uda nam się odnaleźć fachowego artystę, który zajmuje się wykonywaniem takich portretów.

Acclaim

Posty: 10

 
Zdecydowanie wolę obrazy olejne od pasteli. Oleje mają duszę, końcowy efekt jest zawsze powalający. Sama też maluję, ale oczywiście nie tak dobrze, jak zawodowi artyści. Być może w końcu nauczę się tej techniki.

Fanatyk

Posty: 17

 
Na oprawie obrazów trzeba się znać, żeby nie wyszło gorzej, niż bez ramy:) W Łodzi jest kilka galerii, w których z powodzeniem można skorzystać z takich usług. Osobiście też ich polecam, miałam okazję kupować u nich obraz.

FOTO-PHOTO

Posty: 23

 
Widać, iż teraz jest moda na takie portrety ze fotografii. Nie powiem, bo też mi się podobają, niemniej jednak cena ich chyba nie jest niska. Zawsze to jednakże lepsza pamiątka niż fotografie. Na prezent idealne rozwiązanie, aby upamiętnić dziecko, ślub też. Fajna sprawa.

oligard

Posty: 13

 
Muszę przyznać, że sama zainteresowała mnie oferta portretów ze fotografii. Nie wiem czy przypadkiem nie skorzystam. Tylko trzeba wybrać jakieś fajne zdjęcie, żeby potem nie powstydzić się takiego portretu na ścianie:)

Tomcio

Posty: 19