Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Naprawa ploterów, jaka firma ?

Naprawa ploterów, jaka firma ?

Witam, mój ploter praktycznie z dnia na dzień przestał zupełnie działać? Czy opłaca się go oddawać do naprawy?

serwus45

Posty: 7

 
Mój znajomy gdy jego ploter uległ awarii od razu udał się do serwisu ploterów HP i ku mojemu zaskoczeniu naprawa była bardzo tania. Dodatkowo jego ploter działa zdecydowanie lepiej niż przed naprawą ponieważ zostały wymienione jeszcze inne elementy a więc naprawę bardzo sobie chwali i poleca ją każdemu w przypadku awarii.

Chiny12

Posty: 21

 
W własnej firmie używam wielu ploterów i w przypadku awarii zawsze decydują się na naprawę. Tobie polecam dokładnie to samo albowiem jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się aby naprawa plotera HP była droższa od zakupu nowego i jest to wręcz niemożliwe.

helloo333

Posty: 12

 
Odradzam Ci korzystanie z serwisów ploterów, które nie specjalizują się w naprawach konkretnej marki bowiem pracownicy tych serwisów mogą nie mieć stosownej wiedzy.

Penio

Posty: 20

 
W swojej firmie używam wielu ploterów i w przypadku awarii zawsze decydują się na naprawę. Tobie polecam dokładnie to samo ponieważ jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się aby naprawa plotera HP była droższa od zakupu nowego i jest to wręcz niemożliwe.

edmund

Posty: 16

 
W kwestii naprawy ploterów HP zdecydowanie polecam Ci skorzystanie z usług tego serwisu: http://serwisploterow.org.pl. Sam z niego korzystam i cenię sobie przede wszystkim niskie ceny oraz szybkie terminy napraw.

Trener

Posty: 11

 
Na Twoim miejscu najpierw sprawdziłbym koszty naprawy Twojego plotera bowiem mogą być one niezmiernie niskie a zakup nowego to niezmiernie ogromny wydatek i zdecydowanie nieopłacalny w przypadku drobnej awarii.

Gucio

Posty: 19

 
Jeżeli tak jak mówisz zależy Ci na zaoszczędzeniu pieniędzy to w mojej opinii zdecydowanie się na oddanie plotera do naprawy do serwisu ploterów HP jest najlepszym i obecnie najtańszym rozwiązaniem.

Kasiulak23

Posty: 16