Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

mieszkania na sprzedaż w Warszawie, gdzie warto ?

mieszkania na sprzedaż w Warszawie, gdzie warto ?

Czy można odnaleźć mieszkanie w Warszawie po okazyjnej cenie? Nie wiem jak określić cenę, natomiast żeby była niższa od tej rynkowej.

Elllooo12

Posty: 1

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też odnaleźć coś w dobrej cenie, natomiast trzeba się liczyć z tym, że do metra będzie daleko. Na nieszczęście trzeba zrezygnować z czegoś, jeżeli zależy nam na tym, aby cena była bardzo atrakcyjna.

matek562

Posty: 6

 
Na pewno mieszkania w Warszawie do tanich nie nalezą, ale w innych miastach wcale nie jest lepiej. Jeśli już mam wybierać miejsce do zamieszkania i płacić dużo pieniędzy to stawiamy na Warszawę. Tam nawet jak będzie kryzys to zarobki są większe i szanse na znalezienie pracy też. Polecam takie rozwiązanie dla wszystkich.

englandrm

Posty: 4

 
W Warszawie ceny są wysokie. Trzeba się z tym liczyć. Możliwości na zrobienie kariery są większe i to właśnie przekłada się na wysokie ceny nieruchomości. Trzeba się zastanowić czy to właśnie jest miejsce i rozwiązanie dla nas.

Laleczka

Posty: 3

 
Warszawa zawsze miała bardzo drogie mieszkania. Nawet przed tym jak ceny mocno wzrosły to tanio tam nie było. Zarobki w stolicy w tamtych czasach były kilkukrotnie wyższe niż w innych regionach kraju. Tak to wyglądało.

Lalka

Posty: 3

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dziś liczy się komfort i czas, zatem niezmiernie wielkie znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się odnajduje. Wtedy ludzie zapłacą za nie wiecej.

Mord

Posty: 24

 
Mnie ceny mieszkań przerażają. Nie wiem, czemu to wszystko tyle kosztuje skoro w żaden sposób nie jest to tego warte? Ktoś widać dobrze pracuje żeby nabijać ceny.

labuh

Posty: 5

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można znaleźć na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich faktycznie niesłychanie wiele. Bez względu na to czy ma to być małe czy wielkie mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

Kleooo6

Posty: 2

 
Jeśli ma się pieniądze to nie ma kłopotów z trafieniem super okazji. Niewątpliwie trzeba się liczyć z tym, że płacimy wówczas gotówką. Znajomy kiedyś kupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były konieczne na już i on z takiej okazji skorzystał.

Bernatsti

Posty: 7