Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Program do planowania urlopów, jakiś program??

Program do planowania urlopów, jakiś program??

Witam.

Gdzie znajdę firmę, która przygotuje dla mnie wdroży mi w zakładzie narzędzie polecenie wyjazdu służbowego?

Robuś

Posty: 10

 
Na moim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że od kiedy używamy elektroniczne wnioski urlopowe, nie ma już jakichkolwiek kłótni co do terminów dnia wolnego.

izabelka

Posty: 19

 
Jeżeli planujesz prowadzić u siebie elektroniczny wniosek urlopowy, to zachęcam do kontaktu z http://luminum.pl/czaspracy_funkcjonalnosc.php. Dysponują w własnej ofercie najaktualniejsze oprogramowanie.

MałeM34

Posty: 13

 
Pamiętam jaki był starach, kiedy to my wdrażaliśmy w naszej firmie program do planowania urlopów. Wszyscy obawiali się, że będzie to jedna wielka masakra. Okazało się jednak, że jest on tak wielkim udogodnieniem, że wielu z nas nie wyobraża sobie bez niego funkcjonowania, szczególnie panie kadrowe.

Strzała

Posty: 20

 
No wiesz, może rozliczanie delegacji nie jest najtrudniejszym zajęciem, ale wymaga sporej znajomości obowiązujących przepisów prawa. Dla laika finansowego, bez dwóch zdań jest to dość wymagające zajęcie.

Gerda

Posty: 21

 
U nas pracownicy bardzo często elektroniczne wnioski urlopowe wykorzystują do przekazania informacji pracodawcy o otrzymanym zwolnieniu lekarskim.

Polaczek90

Posty: 14

 
Pamiętam jaki był starach, kiedy to my wdrażaliśmy w naszej firmie program do planowania urlopów. Wszyscy obawiali się, że będzie to jedna wielka masakra. Okazało się jednak, że jest on tak wielkim udogodnieniem, że sporo z nas nie wyobraża sobie bez niego funkcjonowania, zwłaszcza panie kadrowe.

NeCr0

Posty: 22