Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

lakiernictwo samochodowe Gdynia, polecicie ?

lakiernictwo samochodowe Gdynia, polecicie ?

Znacie kogoś, kto oferuje lakiernictwo w Gdyni? Mam do pomalowania maskę i błotnik. Chcę żeby mi dobrze dopasowali lakier do tego starego, który mam.

maniek

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o mechanika z Gdyni to ofertę macie tutaj https://autodobrucki.pl/mechanika/. Korzystałem z ich usług i jestem niesłychanie zaspokojony z efektów. Należałoby się do nich zgłosić, a na pewno Wam również pomogą.

Damiano

Posty: 3

 
Większość napraw wykonuje sam także nie za bardzo mogę Wam pomóc. Z tego, co wiem dobrze przygotowany warsztat podstawi samochód zastępczy w Gdyni i innych miastach.

syrena88

Posty: 5

 
Byłem u mechanika w Gdyni, który jako jedyny znalazł przyczynę braku mocy w aucie. Odsiedziałem wiele warsztatów, ale nikt nie wiedział, co się dzieje. Na szczęście ten jeden mi pomógł. Teraz już wiem, że sam sprzęt do diagnostyki to nie wszystko, bo potrzebna jest jeszcze wiedza i bardzo duże doświadczenie w tym zawodzie.

namok

Posty: 2

 
Nie pamiętam gdzie to dokładnie było, niemniej jednak korzystałem z usług warsztatu samochodowego w Gdyni i wymienili mi elementy zawieszenia i rozrząd. Jestem z nich zadowolony.

Marioleczka

Posty: 15

 
Mnie pomóc blacharz samochodowy z Gdyni i jestem bardzo zaspokojony. Cały przód miałem do roboty. Na nieszczęście wjechałem w tył innego pojazdu. Sam byłem zaskoczony efektami, jakie udało mi się uzyskać. Cena była wysoka, natomiast przynajmniej samochód wygląda tak jak wcześniej, a na tym najbardziej mi zależało.

namok

Posty: 2

 
Zlecałem malowanie elementów i firma, jaka proponuje lakierowanie w Gdyni dała sobie radę. Dam Wam znać, jaki to był warsztat samochodów. Z tego, co pamiętam to robili tam praktycznie wszystkie naprawy samochodów.

Kwatuszek

Posty: 4

 
Jeżeli zleca się blacharstwo w Gdyni to trzeba sprawdzać czy korzystają tam z najnowszych rozwiązań, bo tylko wówczas nasz samochód jest w stu procentach bezpieczny. Dla mnie istotne są efekty, a nie tylko niezwykle niskie ceny za usługę.

robbin1

Posty: 13

 
Znalezienie dobrego warsztatu samochodowego w Gdyni wcale nie jest takie łatwe. Oczywiście firm jest dużo, ale trzeba stawiać na takich, którzy zatrudniają najlepszych mechaników. Wtedy naprawy mechaniczne, blacharskie czy lakiernictwo to nie jest dla nich żaden problem.

Ryszardzik3

Posty: 7