Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Tłumacz przysięgły rumuńskiego -znacie kogoś

Tłumacz przysięgły rumuńskiego -znacie kogoś

Cześć. Planuje sprowadzić samochód ze Wschodu. Sprzedający powiedział, że papiery są w języku rumuńskim. Poradzi sobie z tym tłumacz przysięgły rumuńskiego?

elaela00

Posty: 12

 
Trzeba być naprawdę zdolnym, aby chwilę po skończeniu studiów pracować jako tłumacz przysięgły rumuńskiego. Jestem zaskoczony, bo pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć, a tym bardziej egzaminów państwowych z poziomu znajomości języka rumuńskiego.

Wariat

Posty: 8

 
Jeżeli decyduję się na zlecenie przekładu ważnych dokumentów, to korzystam ze świadczeń http://www.tlumaczeniarumunski.pl albowiem tłumacz przysięgły rumuńskiego zobligowany jest do zachowania tajemnicy.

czesiuuiu87

Posty: 14

 
Wśród głównych zadań tłumacza rumuńskiego jest też bieżące tłumaczenie ustne. Tylko że jest ono znacznie droższe od tradycyjnego, pisemnego przekładu.

Asiunia4

Posty: 25

 
To oczywiste, że tłumaczem przysięgłym rumuńskiego nie może zostać przypadkowa osoba. To zawód zaufania społecznego. Aby zostać przysięgłym translatorem, trzeba zdać egzamin państwowy, który potwierdzi to, że nasza znajomość języka obcego jest aktualnie na odpowiednim i co więcej, wymaganym poziomie.

Wariat

Posty: 21

 
Sądzę, iż każdy dobry tłumacz rumuński powinien cały czas się szkolić, biorąc udział w różnego rodzaju konferencjach, nie wspominając już o regularnym czytaniu czasopism i książek napisanych w tym języku.

migot

Posty: 14

 
Mnie tłumacz rumuński zawsze kojarzył się ze starszą panią siedzącą za biurkiem. Jakie było moje zdziwienie, gdy odwiedziłem takie biuro w celu zlecenia przekładu. Chcę przychodzić tam jeszcze częściej.

Oct714

Posty: 15

 
Zainteresowanie Rumunią jest widoczne od czasu wstąpienia jej do Unii Europejskiej. Myślę, iż to doskonały moment na start dla początkującego tłumacza języka rumuńskiego.

klimnny6

Posty: 18

 
To jasne, że tłumacz rumuński z warszawy będzie miał większe możliwości na wybicie się i zdobywanie coraz to ciekawszych zleceń, bo to większy rynek.

Nikiiii

Posty: 6