Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

bhp, opinie

bhp, opinie

Gdzie znajdę usługi bhp w Katowicach, bowiem mam kilku pracowników, jakim się zbliża termin obycia szkolenia, niemniej jednak nie wiem gdzie tego szukać?

Lalka

Posty: 1

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bo poznaje ciekawe historie z życia osób, które takie szkolenia prowadzą i te osoby naprawdę mają bardzo dużo do powiedzenia. Według mnie super.

NeCr0

Posty: 22

 
Na śląsku przykładamy sporo uwagi to szkoleń, bo pracujemy w górnictwie i na nieszczęście tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów niesłychanie kosztowny. To, dlatego my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

gruszk34

Posty: 5

 
U nas szkolenia nic nie dają, bo każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety później to jest niebezpieczne dla pracowników, ale ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

serum56

Posty: 12

 
U nas szkolenia nic nie dają, bo każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety później to jest niebezpieczne dla pracowników, niemniej jednak ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

Yuri20

Posty: 4

 
Odbywam szkolenia bhp w Katowicach i akurat pracuje, jako kierowca także nie ma tutaj różnicy czy to centrum kraju czy inny region. Na pewno w przypadku górnictwa jest to całkowicie, co innego, ale u mnie nie.

shymzzz

Posty: 27

 
Jeżeli chodzi o szkolenia bhp w Katowicach to wystarczy, że wejdziesz na stronę http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i masz kogoś odpowiedniego.

Grzaleczkaa

Posty: 15

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bo firm, jakie przy kopalniach pracują jest niesłychanie mnóstwo. Wystarczy trochę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

Marioleczka

Posty: 8

 
Według mnie to na takich szkoleniach jest niezmiernie nudno, bo ciągle mamy to samo. Już mi się nie chce na to chodzić, niemniej jednak muszą wiecej się pojawiam wówczas, kiedy chce tego pracodawca.

Azazel412

Posty: 7